IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt )

> Bölüm Kuralları

** KLAVYENİZİN TUŞU TAKILI KALMIŞ GİBİ KELİMELERİN ANLAMSIZ YERE UZAMASI,ANLAŞILMASI GÜÇ VE DİL KURALLARINA UYGUN OLMAYAN KELİMELER,KONU BAŞLIĞININ VE SORUNUN BİRBİRİNDEN FARKLI OLMASI VB GİBİ DURUMLARDA KONUYU AÇAN ÜYE UYARI ALACAK,KONU KİLİTLENECEK VE KONUNUN TEKRAR AÇILMASI İSTENECEKTİR,TEKRAR EDİLMESİ DURUMUNDA İSE İÇERİĞE BAKILMAKSIZIN KONU SİLİNECEKTİR.
** Forumumuz içerisinde crack,serial ve setup ile ilgili konuların yazılması ve istekte bulunulması yasaktır.
** Sitemiz KESİNLİKLE Lisanssız yazılım konusunda destek yazışmaları içerisinde bulunmayacaktır.
** Cad/Cam Yardım bölümünde Lütfen Program içi sorularınızı belirtiniz,aksi yazışmalar Forum yetkilileri tarafından ilgili başlıklara taşınacaktır.
** Forumumuza resim yüklemek için www.imageshack.us adresini kullanıp gerekli genişlik ve yükseklik değerlerinde resim ekleyebilirsiniz.
** Lütfen Monitörünüzü bize izlettiren resimler eklemeyiniz ! gerekli durumlarda Forum Moderatorlerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.
** Forum paylaşım kuralları dışında kalan konularda ÖM ile destek sağlanmayacaktır.
** Doğrudan Reklam hedefi içeren mesajlar Yönetim tarafından invisible hale getirilecektir.
** Forum Yönetim grubu mesajlarınızı düzenleme veya silme yetkisine sahiptir,lütfen yönetimin bu yola başvurmasına izin vermeyiniz.

Reply to this topicStart new topic
> Autocad kasıyor, yardım lütfen
portallll
May 18 2011, 18:55
Mesaj #1

Geçerken uğradım...
*

Grup: Üyeler
Üye No: 18,683

Merhaba, labtobuma Civil 3d 2012 yükledim, ama line komutunu kullanırken çok kasıyor, snap çok sapıyor.
ekran kartım nvidia 335 M, ekran kartı driverinin son sürümünü aygıt yöneticisinden kaldırıp yerine win 7 otomatik olarak VGA Adapter driver yükleyince normal çalışıyor. Menüler tam sığmıyor tabi bu seferde.

Daha iyi ekran kartımın driverinde neden kasıyor? Nasıl düzeltebilirim?

Laptobumun özelikleri:
i7 işlermci
64 bit, 1.73 Ghz, nvidia 335 M , Win7 ultimate.
..
Bu arada aynı sorun ofisimdeki bilgisayarımda vardı, 2012 yi kaldırıp 2011 olmayınca 2010 u bile yüklediğimde o da kasıyordu.
bende 2012 geri yükleyip ekran kartımın en alt versiyonunu yükledim.

Ofis bilgisayarı ve laptobuma format bile attım, değişmedi.

Ama laptobumda ekran kartıma ihtiyacım war.

Yardımcı olursanız sevinirim.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kodon81
Jun 15 2017, 01:19
Mesaj #2

Geçerken uğradım...
*

Grup: Üyeler
Üye No: 21,020

(portallll @ May 18 2011, 19:55) *

Merhaba, labtobuma Civil 3d 2012 yükledim, ama line komutunu kullanırken çok kasıyor, snap çok sapıyor.
ekran kartım nvidia 335 M, ekran kartı driverinin son sürümünü aygıt yöneticisinden kaldırıp yerine win 7 otomatik olarak VGA Adapter driver yükleyince normal çalışıyor. Menüler tam sığmıyor tabi bu seferde.

Daha iyi ekran kartımın driverinde neden kasıyor? Nasıl düzeltebilirim?

Laptobumun özelikleri:
i7 işlermci
64 bit, 1.73 Ghz, nvidia 335 M , Win7 ultimate.
..
Bu arada aynı sorun ofisimdeki bilgisayarımda vardı, 2012 yi kaldırıp 2011 olmayınca 2010 u bile yüklediğimde o da kasıyordu.
bende 2012 geri yükleyip ekran kartımın en alt versiyonunu yükledim.

Ofis bilgisayarı ve laptobuma format bile attım, değişmedi.

Ama laptobumda ekran kartıma ihtiyacım war.

Yardımcı olursanız sevinirim.

https://www.youtube.com/watch?v=d5Q4Bw6cmrk bu video yardımcı olur umarım bendede vardı şimdi tık yok

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Üye bu konuyu okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Üye)
0 Üye:

- Basit Görünüm Tarih: 25th September 2017 - 15:21