IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt )

Reply to this topicStart new topic
> Tekyaz Teknolojik Yazılımlar ve Makina A.Ş., SolidWorks,SolidCam ve Cimatrone Türkiye Temsilcisi
erdinc yilmaz
Jun 28 2010, 10:27
Mesaj #1

Geçerken uğradım...
*

Grup: Üyeler
Üye No: 17,649

[font=Comic Sans Ms][b]1994 yılında UMTAŞ A.Ş. bünyesinde başladığımız CAD/CAM/CAE alanındaki faaliyetlerimizi 2007 yılından beri TEKNOLOJİK YAZILIMLAR A.Ş. olarak sürdürüyoruz.

Yine bir UMTAŞ A.Ş. kuruluşu olan TEKNOLOJİK YAZILIMLAR A.Ş. SolidWorks,SolidCAM ve Cimatron yazılımlarının Türkiye distribütörü olarak CAD/CAM/CAE sektöründe uzmanlaşmış bir şirkettir.

Türkiye genelinde İstanbul başta olmak üzere İzmir, Bursa, Konya ve Ankara illerinde gerçek bölge ofisleri ve çalışanları ile Türkiye’nin dört bir yanında yer alan müşterilerine çoğunluğu mühendis 30’u aşkın genç kadrosu ile hizmet vermektedir.

Teknolojik Yazılımlar 12 yıllık Solidworks Distribütörlüğü, 16 yıllık CAD/CAM deneyimi, kuvvetli altyapısı, kurumsallaşmış organizasyon yapısı ve genç kadrosu ile tüm müşterilerine program satışı, teknik desteği ve eğitimleri ile bütünsel çözümler sunmaktadır.

Ayrıca yazılım ürünlerini desteklemek üzere çeşitli cihazların satışı ve temsilciliği de yürütülmektedir.

Türkiye’de tek “Tercih edilen SolidWorks Eğitim Distribütörü” (SolidWorks Preferred Educational Reseller) ünvanı olan Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş. aynı zamanda CAD/CAM sektörünün lider yazılımlarından SolidCAM ve Cimatron un tek distribütörüdür. Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş. eğitim ve eğitim kurumları konusunda sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde uzun yıllar boyunca eğitim sektörüne katma değerler sağlamış ve bu hizmetini devam ettirmektedir.

Teknolojik Yazılımlar 1000’in üzerinde müşteri ve 100’ün üzerinde Eğitim Kurumu ile çalışmakta, CSWP (Certified SolidWorks Professional), CSWA (Certified SolidWorks Associate), CSWP-SMTL, CSWP-SURF, CSWSP-FEA sertifikalarına sahip deneyimli ve tecrübeli eğitim kadrosunun yanı sıra özel sınavlara tabi tutulan profesyonel satıs ekibi ile hizmet vermektedir.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Üye bu konuyu okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Üye)
0 Üye:

- Basit Görünüm Tarih: 21st July 2017 - 10:57