IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt )

> Bölüm Kuralları

** KLAVYENİZİN TUŞU TAKILI KALMIŞ GİBİ KELİMELERİN ANLAMSIZ YERE UZAMASI,ANLAŞILMASI GÜÇ VE DİL KURALLARINA UYGUN OLMAYAN KELİMELER,KONU BAŞLIĞININ VE SORUNUN BİRBİRİNDEN FARKLI OLMASI VB GİBİ DURUMLARDA KONUYU AÇAN ÜYE UYARI ALACAK,KONU KİLİTLENECEK VE KONUNUN TEKRAR AÇILMASI İSTENECEKTİR,TEKRAR EDİLMESİ DURUMUNDA İSE İÇERİĞE BAKILMAKSIZIN KONU SİLİNECEKTİR.
** Forumumuz içerisinde crack,serial ve setup ile ilgili konuların yazılması ve istekte bulunulması yasaktır.
** Sitemiz KESİNLİKLE Lisanssız yazılım konusunda destek yazışmaları içerisinde bulunmayacaktır.
** Cad/Cam Yardım bölümünde Lütfen Program içi sorularınızı belirtiniz,aksi yazışmalar Forum yetkilileri tarafından ilgili başlıklara taşınacaktır.
** Forumumuza resim yüklemek için www.imageshack.us adresini kullanıp gerekli genişlik ve yükseklik değerlerinde resim ekleyebilirsiniz.
** Lütfen Monitörünüzü bize izlettiren resimler eklemeyiniz ! gerekli durumlarda Forum Moderatorlerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.
** Forum paylaşım kuralları dışında kalan konularda ÖM ile destek sağlanmayacaktır.
** Doğrudan Reklam hedefi içeren mesajlar Yönetim tarafından invisible hale getirilecektir.
** Forum Yönetim grubu mesajlarınızı düzenleme veya silme yetkisine sahiptir,lütfen yönetimin bu yola başvurmasına izin vermeyiniz.

Reply to this topicStart new topic
> 2 tane montaj dosyasını birleştirmek
antuari
Mar 5 2016, 23:20
Mesaj #1

Geçerken uğradım...
*

Grup: Üyeler
Üye No: 20,673

arkadaslar örneğin küçük bir tasarımım var

şase tekerlekler vs gibisinden

şase yi ayrı bir assembly de montaj yapıyorum

tekerlekleri de ayrı bir assembly de montaj yapıyorum

bu iki assembly dosyasını da sonra birleştirmem gerekiyor bu mümkün mü

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ATAC
Mar 8 2017, 18:00
Mesaj #2

Meraklı Üye
*

Grup: Üyeler
Üye No: 5,436

(antuari @ Mar 5 2016, 23:20) *

arkadaslar örneğin küçük bir tasarımım var

şase tekerlekler vs gibisinden

şase yi ayrı bir assembly de montaj yapıyorum

tekerlekleri de ayrı bir assembly de montaj yapıyorum

bu iki assembly dosyasını da sonra birleştirmem gerekiyor bu mümkün mü

İKİ DOSYAYIDA AÇ

DİĞER ÜRÜN AĞACINI TUT DİĞERİNİN ALTINA SÜRÜKLE MONTAJ DİĞER DOSYANIN ALTINA BAĞLANACAKTIR
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Üye bu konuyu okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Üye)
0 Üye:

- Basit Görünüm Tarih: 23rd August 2017 - 04:36