IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt )

> Bölüm Kuralları

** KLAVYENİZİN TUŞU TAKILI KALMIŞ GİBİ KELİMELERİN ANLAMSIZ YERE UZAMASI,ANLAŞILMASI GÜÇ VE DİL KURALLARINA UYGUN OLMAYAN KELİMELER,KONU BAŞLIĞININ VE SORUNUN BİRBİRİNDEN FARKLI OLMASI VB GİBİ DURUMLARDA KONUYU AÇAN ÜYE UYARI ALACAK,KONU KİLİTLENECEK VE KONUNUN TEKRAR AÇILMASI İSTENECEKTİR,TEKRAR EDİLMESİ DURUMUNDA İSE İÇERİĞE BAKILMAKSIZIN KONU SİLİNECEKTİR.
** Forumumuz içerisinde crack,serial ve setup ile ilgili konuların yazılması ve istekte bulunulması yasaktır.
** Sitemiz KESİNLİKLE Lisanssız yazılım konusunda destek yazışmaları içerisinde bulunmayacaktır.
** Forumumuza resim yüklemek için www.imageshack.us adresini kullanıp gerekli genişlik ve yükseklik değerlerinde resim ekleyebilirsiniz.
** Lütfen Monitörünüzü bize izlettiren resimler eklemeyiniz ! gerekli durumlarda Forum Moderatorlerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.
** Forum paylaşım kuralları dışında kalan konularda ÖM ile destek sağlanmayacaktır.
** Doğrudan Reklam hedefi içeren mesajlar Yönetim tarafından invisible hale getirilecektir.
** Forum Yönetim grubu mesajlarınızı düzenleme veya silme yetkisine sahiptir,lütfen yönetimin bu yola başvurmasına izin vermeyiniz.

Reply to this topicStart new topic
> hidrolik makaslı platform hk. bilgi
salim
Apr 20 2009, 17:13
Mesaj #1

Forum Moderatör
Group Icon

Grup: Moderator
Yer: Hatay_İskenderun
Üye No: 126

arkadaşlar merhaba

ben hidrolik makaslı kaldırma platformu tasarlamayı düşünüyorum. fakat elimde bununla ilgili bir döküman yok . hesap kriterleri ,tez vs. 1 tblık hdd de belki de vardı ama şu anda elimde hiç birşey kalmadı. bununla ilgili bana bilgi verirseniz sevinirim.

--------------------
Tasarlıyorum , öyleyse varım

Heyy! Sen ordaki sadece download yapıp,bilgi sömürüp,bildiğini saklayan,foruma hiç katkı yapmayan arkadaş foruma yazma ve bilgilerini paylaşma vakti geldi :)

haksal makine
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cooper
Apr 23 2009, 10:03
Mesaj #2

Kıdemli Üye

Grup: Üyeler
Üye No: 2,590

Selam,

Eğer Solidworks kullanıyorsanız bir aralar TR distribütörünün tam da bu makaslı platformun analizi ile ilgili bir eğitim videosu vardı. Zannediyorum netten bulabilirsiniz.

Cooper

--------------------
#include <stdio.h>
int main()
{
for (int i=0;i<500;i++)
printf("I will never do it again!");
return 0;
}

Intel Core i7 870, Gigabyte P55A-UD3R, PNY Quadro FX 5600, 2x2 GB G-Skill DDR3 2000 mHz, 2x250 RAID0 Samsung HDD
+Quote Post
salim
Apr 23 2009, 10:26
Mesaj #3

Forum Moderatör
Group Icon

Grup: Moderator
Yer: Hatay_İskenderun
Üye No: 126

teşekkürler cooper bahsettiğin video yu arayacağım ama bulmak zor olacak biraz:

--------------------
Tasarlıyorum , öyleyse varım

Heyy! Sen ordaki sadece download yapıp,bilgi sömürüp,bildiğini saklayan,foruma hiç katkı yapmayan arkadaş foruma yazma ve bilgilerini paylaşma vakti geldi :)

haksal makine
+Quote Post
highlift1
Oct 20 2017, 20:22
Mesaj #4

Geçerken uğradım...
*

Grup: Üyeler
Üye No: 21,065

High Lift markasına bakabilirsiniz kaliteli işler yapıyorlar. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
http://www.highlift.com.tr

--------------------
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Üye bu konuyu okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Üye)
0 Üye:

- Basit Görünüm Tarih: 11th December 2017 - 02:39