IPB

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt )

> Bölüm Kuralları

** KLAVYENİZİN TUŞU TAKILI KALMIŞ GİBİ KELİMELERİN ANLAMSIZ YERE UZAMASI,ANLAŞILMASI GÜÇ VE DİL KURALLARINA UYGUN OLMAYAN KELİMELER,KONU BAŞLIĞININ VE SORUNUN BİRBİRİNDEN FARKLI OLMASI VB GİBİ DURUMLARDA KONUYU AÇAN ÜYE UYARI ALACAK,KONU KİLİTLENECEK VE KONUNUN TEKRAR AÇILMASI İSTENECEKTİR,TEKRAR EDİLMESİ DURUMUNDA İSE İÇERİĞE BAKILMAKSIZIN KONU SİLİNECEKTİR.
** Forumumuz içerisinde crack,serial ve setup ile ilgili konuların yazılması ve istekte bulunulması yasaktır.
** Sitemiz KESİNLİKLE Lisanssız yazılım konusunda destek yazışmaları içerisinde bulunmayacaktır.
** Forumumuza resim yüklemek için www.imageshack.us adresini kullanıp gerekli genişlik ve yükseklik değerlerinde resim ekleyebilirsiniz.
** Lütfen Monitörünüzü bize izlettiren resimler eklemeyiniz ! gerekli durumlarda Forum Moderatorlerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.
** Forum paylaşım kuralları dışında kalan konularda ÖM ile destek sağlanmayacaktır.
** Doğrudan Reklam hedefi içeren mesajlar Yönetim tarafından invisible hale getirilecektir.
** Forum Yönetim grubu mesajlarınızı düzenleme veya silme yetkisine sahiptir,lütfen yönetimin bu yola başvurmasına izin vermeyiniz.

> www.tasis.gov.tr, Gümrük malları ve hacizli satış ortamı..
Kenan
Nov 24 2005, 01:35
Mesaj #1

Yardımcı Admin
Group Icon

Grup: Co Admin
Yer: istanbul
Üye No: 73

offtp.gif
Arkadaşlar;

Maliye bakanlığına bağlı, Tasfiye İşleri Döner Sermaye İşletmeleri sitesine mutlaka girmelisiniz. Bu sitede gümrükten çıkamamış mallar, satılamamış mallar, kutulu orjinal eşyalar, defolu elektronik eşyalar.... vb.. herşeyi bulabilirsiniz.

Ben geçenlere bir televizyon fiyatına bakmıştım, burda ki fiyapiyasadan 350ytl ucuzdu...

excl.gif www.tasis.gov.tr excl.gif

--------------------
"Beleş peynir fare kapanında bulunur."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bu konudaki mesajlar

Reply to this topicStart new topic
1 Üye bu konuyu okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Üye)
0 Üye:

- Basit Görünüm Tarih: 2nd October 2014 - 12:32